Høst Ferie

Hei alle sammen.

Da er det høst ferie, og de faste treningene denne uken tar litt ferie, men fortvil ikke. Det blir lagt ut noen treninger allikevel, bare på andre tidspunkter.

De faste tidene for de diverse sportene er uansett satt av. Så ønsker du og trene, og trenger utstyr fra container eller annet send oss en melding på fb siden eller epost venneslahundeklubb@gmail.com så ordner vi med kodene osv.

De låse trenings tidene for de div sportene er:
Mandag – LP – 18.00
Tirsdag – AGILITY – 18.00
Onsdag – Kurs (ledig denne uken da det ikke er kurs)
Torsdag – RALLY LYDIGHET.

Det er også fullt mulig å bruke klubben på dagtid etter ønske. Vil du bare opp å trene uten utstyr er det bare å ta turen. Men skal klubbens ustyr brukes er kravet at treningen skal legges ut i den respektive gruppen på facebook.
Sjekk da at banen er ledig ved å kontakte oss. Alle planlagte treninger ligger i gruppene (og kommer snart i kalender) slik at det blir lettere å få kontroll på når banen er opptatt. Men vi er tilgjengelige både på mail, og messenger om det haster.

Ha en riktig god høst ferie alle sammen. Og håper vi sees på felles treninger utover høsten.

Info om inne trening i happy hallen kommer i løpet av dagen.

mvh Styret

Leave a Reply